MÖBLER / Skåp & hyllor / Hörnskåp 3933291
nr 393 3291
Hörnskåp
Carl Malmsten, Furu, längd: 93, djup: 53, höjd: 183 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 januari 2006
100 kr
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
550 kr
900 kr
650 kr
750 kr
850 kr
1.000 kr